400TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ.
Yemekte kola yerine efervesan vitamin iç – hem keyif, hem sağlık!

Yemekte kola yerine efervesan vitamin iç – hem keyif, hem sağlık!

Obezite, yüksek tansiyon, diş çürükleri… Kolanın sağlığımıza zararlarını bilmeyen yoktur. İçeriğindeki zararlı kimyasallardan, yüksek şeker miktarına kadar kolanın zararlı olmasının altında bir sürü de neden yatıyor.

Hatta, içerisindeki şeker miktarı o kadar çok ki; mide bulantısına neden olmaması için içerisinde farklı kimyasallar bile kullanılıyor.

Bu kadar zararlı ancak hayatımızın her alanına girmiş olan kolayı, çok daha sağlıklı içecekler ile yer değiştirmenin vakti geldi de geçiyor! Kendimizi zinde ve enerjik hissettiğimiz, daha sağlıklı bir yaşam için işte bir kaç öneri:

İŞTE ve OKULDA KOLAYA HAYIR!

Ofiste, masa başında, ya da teneffüslerde, serinleyerek şımarmak istediğimizde kendimizi kola içerken bulabiliyoruz. Yanlış! Kola geçici bir süreliğine serinlik hissi vererek susuzluğumuzu giderse de aksine su kaybına neden olur. Kan şekerimizdeki yükselme ve dehidrasyon, gün içerisinde enerjiye en çok ihtiyaç duyduğumuz anda, bizde yorgunluk ve bitkinlik hissi yaratır. Alternatif mi? Kalorisi çok daha düşük, vitamin ve mineral açısından zengin bir alternatif elbette multivitamin ve mineral içerikli efervesan içecekler. İşyerinde ya da okulda  içeceğimiz efervesan vitamin içerikli takviye edici içecekler, bizi fazlasıyla serinletir, susuzluğumuza iyi gelir ve çok daha enerjik hissetmemizi sağlar.

https://patronepharma.com/urunler/vitamin-mineral-suplementler/paket-urunler/energia-vitamin-d-caffeine-plus-efervesan-tablet-takviye-edici-gida/

YEMEKLERDE KOLAYA HAYIR

Genel beslenme alışkanlığında öğle yemeği ya da akşam yemeği olsun, masada mutlaka bir kola görürüz. Oysa ki kola; yemekte içebileceğimiz en sağlıksız içeceklerin başında gelir. Yemeklerde kolayı mineral ve vitamin açısından zengin takviye içeceklerle değiştirmek,  kolanın sağlıksız etkilerden kurtulmanın yanı sıra, oldukça besleyici de olacaktır. Kolanın tadından vaz geçemiyorum dediğinizi duyar gibiyiz. Size Energia ’nın multivitamin tabletlerini keşfetmenizi öneririz. Ahududundan böğürtlene kadar birbirinden lezzetli aromalarıyla, her yemekte en favori içeceğiniz olacak.

https://patronepharma.com/urunler/vitamin-mineral-suplementler/paket-urunler/energia-vitamin-c-multivitamin-efervesan-tablet-takviye-edici-gida/

TV BAŞINDA KOLAYA HAYIR!

Kolayı en çok içtiğimiz anlardan biri de TV ya da bilgisayar başında olduğumuz anlardır. En sevdiğimiz programları izlerken, ya da online bir oyun oynarken en çok tercih edilen içeceklerden biri de koladır. Yine kola içmek için en yanlış anlardan birindeyiz. Neden mi? Çünkü zihnimiz ne kadar aktif olsa da, vücudumuz fiziksel anlamda oldukça durağan bir pozisyonda. En sevdiğiniz aromada bir kalsiyum ya da c vitamini içeceği kolaya alternatif olurken, sağlıklı kalmanızı da destekleyecektir.

https://patronepharma.com/urunler/vitamin-mineral-suplementler/paket-urunler/energia-vitamin-c-ve-cinko-magnesium-efervesan-tablet-takviye-edici-gida/

Diğer Haberler

0
  0
  Sepet
  Sepetiniz Boş
  50TL İNDİRİM KUPONU!
  Mail listemize abone olarak anında 50TL indirim kuponu kazanabilirsiniz!
  *kuponlar tek kullanımlık olup, mail adresinize gönderilecektir.
   Abone Ol
   Gizlilik Politikasını okudum, onayladım, kabul ediyorum.