400TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ.
Yaz Aylarında Gerekli Vitamin ve Mineraller

Yaz Aylarında Gerekli Vitamin ve Mineraller

Rekor seviyelerde sıcaklıkların görüldüğü, sıcak hava dalgasına maruz kaldığımız bu günleri daha rahat geçirmek ve sağlığımızı korumak için beslenmemize dikkat etmemiz gerekiyor.

Daha uzun süren günler, daha aktif bir rutin, güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmak gibi durumlar, bizi  Yazın nasıl beslenmeliyim? Yaz aylarında hangi vitaminleri almalıyım? gibi sorulara yöneltiyor.

İşte, hava ve rutin değişkiliğin sıkça yaşandığı yaz aylarında diyetimize dahil edebileceğimiz bazı vitamin ve mineraller:

Magnezyum

Yaz aylarında fiziksel anlamda daha aktif olduğumuzu ve daha fazla spor faaliyetlerine katıldığımızı düşününce, magnezyum takviyesi iyi bir fikir olabilir. Normalden daha fazla terlemek ya da yaz aylarında artan alkol tüketimi de magnezyum seviyelerini düşürebilir. Magnezyum takviyesi almak özellikle kas krampları gibi magnezyum eksikliğine bağlı sorunların önüne geçebilir.

%40’a varan indirimlerle magnezyum ihtiyacınızı web sitemizden giderebilirsiniz:

https://patronepharma.com/urunler/vitamin-mineral-suplementler/mineraller/magnezyum/energia-magnezyum-efervesan-tablet-takviye-edici-gida/

C Vitamini

Hem hava hem beslenmede yaşanan değişimlerin olduğu yaz aylarında bağışıklığımızı ayrıca üçlü tutmak isteyebiliriz.  Yaz aylarında yeterli miktarda C vitamini almak, bağışıklık sistemini güçlü tutmak için yapabileceğimiz en iyi önlemler arasında diyebiliriz. Unutmamak da fayda var ki C Vitamini yıl boyu alabileceğimiz vitaminler arasında yer alıyor. C Vitamini aynı zamanda cilt, kemik ve eklem sağlığını destekler.

İlk alışverişe özel 50TL indirimle C vitaminine sahip olmak için:

https://patronepharma.com/urunler/vitamin-mineral-suplementler/vitaminler/c-vitamini-iceren-takviye-tablet-cesitleri/energia-vitamin-c-1000-mg-efervesan-tablet-takviye-edici-gida/

Multivitamin

Tatilde olmak, daha sık yolculuk yapmak, fiziksel aktivitenin yoğun olması yeterli beslenmemizi engelleyebiliyor. Dengeli ve zengin bir beslenme rutininin eksikliğinde gerekli vitamin ve mineralleri alamayız. Multivitamin takviyesi, genellikle eksik olan vitamin ve minerallerin yeterli düzeyde sağlanmasına yardımcı olur.

Kısa süreliğine geçerli 3 Al 2 Öde kampanyamızdan yararlanarak multivitamin ve diğer ihtiyaçlarınızı web sitemizden giderebilirsiniz:

https://patronepharma.com/urunler/vitamin-mineral-suplementler/mineraller/magnezyum/energia-multivitamin-iceren-efervesan-tablet-takviye-edici-gida/

Diğer Haberler

0
  0
  Sepet
  Sepetiniz Boş
  50TL İNDİRİM KUPONU!
  Mail listemize abone olarak anında 50TL indirim kuponu kazanabilirsiniz!
  *kuponlar tek kullanımlık olup, mail adresinize gönderilecektir.
   Abone Ol
   Gizlilik Politikasını okudum, onayladım, kabul ediyorum.