400TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ.
Besin Takviyelerinin Faydaları ve Avantajları

Besin Takviyelerinin Faydaları ve Avantajları

Gıda takviyeleri ya da besin takviyeleri olarak da adlandırdığımız supplementler, vücudumuz için gerekli ancak diyet yoluyla yeterince alamadığımız vitamin ve mineral gibi besinleri almamız için tasarlanmış besin destekleridir. Takviye gıdanın özelliklerine ya da tüketicilerin tercihine göre karşımıza, tablet, toz ya da sıvı gibi birçok formda çıkarlar.

Daha fazla kişi tarafından kullanılan gıda takviyeleri, elbette gittikçe daha da çeşitleniyor. Yetersiz beslenmeden kaynaklı yorgunluk hissine karşı, ya da daha enerjik hissetmek için alınabildikleri gibi, bağışıklığı güçlendirmek ve soğuk algınlığı gibi hastalıklara yakalanma riskini azaltmak için de bir çok kişi tarafından daha yaygın bir şekilde tercih ediliyorlar.

C vitamini, Magnezyum, ya da D vitamini gibi mineral ve vitaminlerin yaygın bir şekilde tüketilmeye başlandığı bu günlerde, gıda takviyelerinin sağlığımıza faydalarına, günlük hayatta bize sunduğu avantajlara bakalım.

DAHA SAĞLIKLI

Belki de çinko eksikliğine bağlı sağlık sorunları yaşıyorsunuz. Bunun gibi vitamin ya da mineral eksikliğinden kaynaklı sorunlarda gıda takviyeleri bize destek olurlar. Böylece, yetersiz beslenmenin önüne geçilebilir.

https://patronepharma.com/urunler/vitamin-mineral-suplementler/mineraller/cinko/energia-cinko-vitamin-c-1000-mg-efervesan-tablet-takviye-edici-gida/

Soğuyan havalarda, bağışıklığımızı güçlü tutarak, bulaşıcı hastalıklara ya da yaşla birlikte oluşabilecek rahatsızlıklara karşı bir tedbir, önlem olarak olarak işlev görürler. Bu konuda en iyi takviyelerden biri şüphesiz C vitaminidir.

DAHA GÜÇLÜ

Takviye mineral ve vitaminlerin bir diğer faydası, ihtiyaç duyduğumuz enerjiyi bize veriyor olmaları. Kafein plus, magnezyum ve çinko gibi takviyeler özellikle sporcular için hem performans artırmak hem de kasların sağlığını korumak gibi birçok fayda sağlıyor.

https://patronepharma.com/urunler/vitamin-mineral-suplementler/paket-urunler/energia-vitamin-c-ve-cinko-caffeine-plus-efervesan-tablet-takviye-edici-gida/

DAHA KONTROLLÜ

Vitamin ve mineral takviyeleri, aynı miktarda vitamin veya minerali beslenmeye yoluyla aldığımız durumlarla kıyaslandığında, çok daha düşük kalorili olurlar. Bu da kilomuzu kolaylıkla kontrol edebilmemizi sağlar.

DAHA EKONOMİK ve PRATİK

Takviye mineral ve vitaminler, yukarıda yaptığımız kıyaslamada olduğu gibi, daha ekonomiktir. Özellikle multivitamin takviyelerini ele alırsak, bir tablette 10 farklı vitamin bir arada bulunuyor. Hem ekonomik hem de pratik.

https://patronepharma.com/urunler/vitamin-mineral-suplementler/paket-urunler/energia-magnesium-vitamin-d-multivitamin-efervesan-tablet-takviye-edici-gida/

Gıda takviyeleri müthiş bir kolaylık sağlar. İster ofiste, ister yolculuk yaparken olsun, dilediğimiz yerde dilediğimiz zaman alabiliriz. Efervesan tabletinizi çantanıza atmanız yeterli.

DAHA LEZZETLİ

Yemek yemek keyif verse de, belirli bir kalori ya da vitamin açığını gidermek için yapıyorsak, çok da keyif vermez. Takviye edici gıda ve vitaminler, çeşitli meyve aromalarıyla mutlaka damak zevkinize uygun bir lezzette karşınıza çıkarlar.

Kafein, Çinko, Kalsiyum, Magnezyum, Multivitaminler, C Vitamini, D Vitamini ve çok daha fazlasını keşfetmek ve devam etmekte olan kampanyalarımızdan yararlanmak için aşağıdaki linki ziyaret edin.

https://patronepharma.com/urunler/

Diğer Haberler

0
  0
  Sepet
  Sepetiniz Boş
  50TL İNDİRİM KUPONU!
  Mail listemize abone olarak anında 50TL indirim kuponu kazanabilirsiniz!
  *kuponlar tek kullanımlık olup, mail adresinize gönderilecektir.
   Abone Ol
   Gizlilik Politikasını okudum, onayladım, kabul ediyorum.